0258 415 1007 Cuma, 23 ┼×ubat 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, Ramazan Ayı’nın he gününü vatandaşlarla geçirdi

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Ramazan Ayı’nın devam ettiği 29 gün boyunca her gün bir mahalleyi ziyaret ederek vatandaşların taleplerini dinledi. iftarını ise her gün bir ailenin evinde yaptı.


İlçedeki vatandaşlarla olan samimiyeti ve onlara gösterdiği yakın ilgiyle dikkat çeken Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Ramazan Ayı’nda da kırsal mahallelerden, merkez mahallelere kadar ilçeyi adım adım gezdi. Ramazan Ayı’nın devam ettiği 29 gün boyunca sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayan Belediye Başkanı Özbaş, her gün belirlenen bir mahalleye iftar saatinden önce birim sorumlusu personelleriyle gezdi.

TALEPLER HEMEN YANITLANDI
Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özbaş, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Birinci ağızdan Başkan Özbaş’a taleplerini ileten vatandaşlar, ilgili birim personelleriyle anında iletişime geçerek isteklerine geç olmadan cevap buldu. Başkan Özbaş’ın birim personelleriyle mahalle gezileri düzenlemesi vatandaşlar tarafından takdir edildi.

Başkan Özbaş, iftarını ise her gün bir ailenin evinde yaptı. Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’a eşi Esin Özbaş’ta eşlik etti.

MAHALLELERDE SEVGİYLE KARŞILANDI
İftarını açtığı evlerde ve mahalle ziyaretlerinde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Mübarek Ramazan Ayımızın her gününü vatandaşlarımızla birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek ayımızın bereketini, birlik ve beraberlik için hissettik. Her günü bir mahallemize ayırdığımız, bu güzel günlerde vatandaşlarımızla bir araya geldik. İsteklerini, taleplerini dinlerken hoş sohbetlerine da katılma imkânı bulduk. Orucumuzu da her gün bir ailemizin sofrasına misafir olarak açtık. Bizleri 29 gün boyunca evlerine misafir eden, mahalle ziyaretlerimizde bağrına basan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Her zaman bir araya gelmeye, birlikte yürümeye devam edeceğiz” dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-ahmet-necati-ozbas-mahalle-ziyaretisaraykoy-belediyesi-baskani-mahalle-ziyareti-ramazan bayramisaraykoy-belediye-baskani-mahalle-ziyareti
Yorum Bulunamadı