0258 415 1007 Per┼čembe, 18 Temmuz 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Konya’dan şampiyonlara jest

Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Sarayköy Spor Halk Oyunları Topluluğu’nu kazandığı şampiyonluk sonrasında yüzme havuzuna göndererek jest yaptı.


Sarayköy Spor Kulübü Halk Oyunları Topluluğu, Aydın’da düzenlenen Türkiye Halk Oyunları Federasyonu Kulüpler Arası Aydın Grubu Birinciliği müsabakasında Yıldızlar Düzenlemeli Dal şampiyonu oldu.

Halk oyunlarının başarısı karşısında sessiz kalmayan Başkan Konya, ekibi Pamukkale’deki bir yüzme havuzuna göndererek jest yaptı.

Ekibi Sarayköy Belediyesi önünden uğurlayan Başkan Konya, “ Yaşları küçük, tutkuları ve yürekleri büyük evlatlarımız çok çalıştılar, çok yoruldular ve ödülü hak ettiler. Çocuklarımız ilçemizin ismini en özel ve güzel alan olan halk oyunlarımızda başarı ile duyurdu. Kültürümüzün bir parçası olan halk oyunlarımızı en güzel şekilde temsil ederek şampiyonluk kazandıran evlatlarımıza küçük bir jest yapmak istedik. Hem yorgunluklarını atacaklar hem de güzel bir vakit geçirecekler” dedi.

Halk oyunları ekibi ise havuz jestini çok beğendiklerini belirterek Başkan Konya’ya teşekkür etti.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-mehmet-salih-konya-sampiyonlara-jestbaskan-konya-sampiyonlara-odul
Yorum Bulunamadı