0258 415 1007 Pazartesi, 20 May─▒s 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya’dan Kaymakam Cantürk’e ziyaret

Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, CHP İlçe Başkanı Mesut Efe ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk’ü makamında ziyaret etti.


Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk’ü makamında ziyaret etti. Başkan Konya’ya CHP İlçe Başkanı Mesut Efe ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Celalettin Cantürk, yerel yönetimlerin belirlenmesi için 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde başarılı bir sonuç alarak belediye başkanı seçilen Mehmet Salih Konya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Konya, Sarayköy için hayata geçirecekleri projeler ile ilgili bilgi paylaşımında bulunarak ilçenin gelişimi ve refahı için uyum içinde çalışacaklarını ifade etti. Konya, “ İlçe yönetimlerimiz içindeki uyumumuz ve iş birliğimizin güçlülüğü ilçemize yapacağımız hizmetlerimizin değerini de yükseltecektir. Kaymakamımız ile yaptığımız istişareler sonucunda ilçemizin refahı ve huzuru için elimizden gelenin fazlasını yaparak çalışmalarımıza yön vereceğiz. Bizleri en güzel şekilde karşılayarak makamında ağırlayan Kaymakamımız sayın Celalettin Cantürk’e çok teşekkür ederiz” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-baskani-mehmet-salih-konya-kaymakam-celalettin-cant├╝rk-ziyaret
Yorum Bulunamadı