0258 415 1007 Pazar, 3 Mart 2024
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköylüler Kapalı Pazaryerine kavuşuyor

Sarayköy Belediyesi, ilçenin ilk kapalı pazaryerini yapmak için çalışmalara başladı. 8 bin metrekare alana yapılacak olan kapalı pazaryeri 5 milyon liraya mal olacak.


 Sarayköy Belediyesi, Turan Mahallesi’nde inşaatı başlayan Sarayköy Kapalı Pazaryeri ile ilçe halkını kışın yağmur ve çamurdan, yazın toz ve rüzgarda alışveriş yapmaktan kurtaracak. 8 bin metrekare alana yapılacak olan pazaryeri 5 milyon liraya mal olacak. 38 kapalı işyerinin yapılacağı kapalı pazaryerinde tuvalet, zabıta noktası ve çöp toplama noktası bulunacak.

Vatandaşların ferah ve hijyenik ortamda alışveriş ve zaman geçirmeleri için hizmetlerinin devam edeceğini söyleyen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. 2014 yerel seçimleri öncesi vatandaşlarımıza sunduğumuz 84 proje içerisinde yer alan Sarayköy Kapalı Pazaryeri yapımı için çalışmalarımıza başladık. 180 gün sonra vatandaşlarımızın hizmetine sunacağımız kapalı pazayerimizin ilçe halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi. ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

qwqüğüişs
Yorum Bulunamadı