0258 415 1007 Pazartesi, 25 Eylül 2023
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş, YGS’ye girecek öğrencilere başarı diledi

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 12 Mart Pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavına (YGS) girecek tüm öğrencilere başarılar dileyerek, sınavın iyi ya da kötü geçse de hayatın sonu olmadığını hatırlattı.


Ortaöğretimden yükseköğretime geçiş sürecinde gerçekleştirilen YGS’nin 1. bölümü pazar günü yapılacak. Denizli’de 25 bin 500 kişinin katılacağı sınavda Sarayköylü 229 öğrenci ter dökecek.

YGS’ye girecek tüm öğrencilere başarılar dileyen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Öğrencilerimizin uzun süredir hazırlandığı YGS sınavında istedikleri başarıyı elde etmelerini temenni ediyorum. Sınavları iyi ya da kötü geçse de bu sınavın hayatın sonu olmadığını; ruh ve beden sağlığının her şeyin önünde geldiğini hatırlatmak istiyorum. Morallerini yüksek tutmalarını, heyecanı ve kaygıyı bir kenara bırakmalarını öneriyorum. Öğrencilerimizi mutlu edecek sonucu yine kendileri karar verecektir. Bizler, öğrencilerimize inanıyor ve güveniyoruz” dedi.

Velilere sınav sürecinde büyük görev düştüğünü ifade eden Başkan Özbaş, “Velilerimiz çocuklarına her konuda destek olmalı ve sınav baskısından kaçınmalıdırlar” dedi.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

ygs ogrenci sistemi
Yorum Bulunamadı