0258 415 1007 ├çar┼čamba, 23 Haziran 2021
Duyurular

Haber Bülteni

Başkan Özbaş’tan gençlere tam destek

Sarayköy Belediyesi Yaz Spor Okulları açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, gençlere Bana ihtiyaç olduğu her yerde sizlerin yanındayım diyerek tam destek sözü verdi.


 Sarayköy Belediyesi ve ilçe Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle “Tatiline Hareket Kat” sloganı çerçevesinde organize edilen “ Yaz Spor Okulları”  Belediye Havuz Tesislerinden düzenlenen tören ile açıldı. Yaz Okulları açış törenine Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Bülent Akhan, İlçe Gençlik Spor Müdürü Durmuş Cansever, kursa kayıtlı gençler ve velileri katıldı.

Yaz Spor Okullarına kayıt olan bin 400 sporcuya tören alanında kıyafet dağıtıldı.  Ayrıca vatandaşlara karlı şurup ikram edildi.

“BİZ ÇOCUKLARIMIZI SEVİYORUZ”
Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 13 branşta spor kursu açtıklarını belirterek,  “ Gençlerimizin yaz aylarından tatillerini Yaz Spor Okullarında iyi değerlendirmelerini istiyoruz. Fiziksel ve zihinsel gelişimlerini arttırmalarına destek olması için açtığımız okullarımızda bine yakın çocuğumuzu bu yıl yaz spor okullarında eğiteceğiz. Sarayköyspor Kulübümüzün ve diğer Türkiye’deki kulüplerimizin alt yapılarına buralardan değerli, güzel sporcularımızı yetiştirebilirsek ne mutlu bize. Biz çocuklarımızı seviyoruz” dedi.

BAŞKAN ÖZBAŞ, VELİLERDEN DESTEK İSTEDİ
Sarayköy Belediyesi Yaz Spor Okullarında çocukların kıyafetlerinden spor aletlerine kadar hiçbir şekilde ücret almadıklarını ifade eden Başkan Özbaş, velilerden çocukların düzenli kursları gelmeleri konusunda destek istedi. Başkan Özbaş, “Çocuklarımızın yaz aylarını spor ile daha iyi değerlendirmelerini düşünüyoruz. Velilerimizin de bu konuda katkılarını bekliyoruz. Burada istikrar önemli… Çocukların bir gün gelip, bir gün gelmemesi kursların devamında, istikrarında ve başarısında sıkıntı yaratabilir. Katılımın sağlanmasında velilerimize ihtiyacımız var” diye konuştu.

Gençlerin her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Özbaş, “ Çocuklarımızın güzel bir yurtta ve iyi bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak yetişmeleri için onlara en iyi katkıyı sağlayacağız. Öğrencilerimizin kış ve bahar aylarında milli eğitimimizin okullarında öğrendiği bilgileri bizlerde spor kursları ile destekleyerek güzel vatanımıza, güzel devletimize, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ne güzel bir yurttaş olmanız için her türlü desteği vermeye hazırız.  Ben bir abiniz, bir amcanız olarak göreve geldiğim günden son günüme kadar her zaman sizlere destek olmaya çalışacağım. Baha ihtiyaç olduğu her yerde sizlerin yanındayım” dedi.

“13 BRANŞ, 13 ANTRENÖR”
Atletizm, cimnastik, karate, basketbol, pilates, voleybol, badminton, güreş, hentbol, kız futsal, tenis, yüzme, futbol spor branşlarında eğitimlerin verileceği Yaz Spor Okullarında 13 antrenör yer alacak.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-yaz-spor-okullari-1saraykoy-belediyesi-yaz-spor-okullari-2
Yorum Bulunamadı