0258 415 1007 Pazar, 29 Kasım 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Sarayköy’ün parklarında çocuklar güvende

Sarayköy Belediyesi, çocukların parklarda hijyenik koşullarda oynayabilmesi için oyun gruplarında dezenfekte çalışması yapıyor.


Sağlıklı bir kent oluşturmak adına çok sayıda projeyi hayata geçiren Sarayköy Belediyesi, çocukların en fazla vakit geçirdikleri parklardaki oyun gruplarını dezenfekte ediyor. Sarayköy Belediyesi ekipleri parklarda düzenli olarak gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarının yanı sıra, çocukların daha sağlıklı koşullarda gönüllerince eğlenebilmeleri için parkları, insan sağlığına ve canlılara zararı olmayan, toksik kalıntı bırakmayan ve ekolojik yeni nesil dezenfektanla daha da hijyenik duruma getiriyor.

Sarayköy Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri dezenfekte işlemini püskürtme sistemiyle ve hiçbir toz kalmaması için ellerine aldıkları bezlerle tek tek oyun gruplarını en ince ayrıntısına kadar siliyor.

Sarayköy Belediyesi, dezenfekte çalışmasını parklardaki oyun gruplarında, spor aletlerinde uygulayarak, daha sağlıklı parklar sunuyor.....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

oyun-grupları-temizleniyor
Yorum Bulunamadı