0258 415 1007 Per┼čembe, 3 Aral─▒k 2020
Duyurular

Haber Bülteni

Ekiplerimiz taksileri dezenfekte etti

Sarayköy Belediyemiz, ilçede bulunan taksilere ve taksi duraklarına dezenfekte çalışması yaptı.


Sarayköy Belediyemizden taksicilere destek… Belediye ekiplerimiz, koronavirüs salgını önlem çalışma zinciri içerisine taksicileri de ekledi. Ekiplerimiz ilçemizde bulunan taksi duraklarına ve taksilere dezenfekte çalışmaları yaptı.

Ekiplerimiz, ilçede bulunan tüm taksileri ve taksi duraklarını, korona virüse karşı tedbir amaçlı dezenfekte etti. Özel kıyafetli belediye ekipleri, taksilerin koltuklarını, direksiyonlarını, bagajlarını, kapı içlerini ve tavanlarını özel ilaçlarla dezenfekte etti.

Konu hakkında bilgilendiren Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, “İlçemiz içerisinde koronavirüs salgınına karşı önlemlerimizi esnetmeden devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın hizmet aldığı noktalarda bizler tedbirlerimizle yer almaya devam ediyoruz. İlçemizde bulunan kuaför ve berber dükkanlarımız ile minibüslerimizi dezenfekte etmiştik. Şimdi de ilçemizde hizmet veren tüm taksi ve taksi duraklarımızda dezenfekte çalışmalarımızı tamamladık. Hem esnaflarımızı hem de hemşehrilerimizi salgın ve diğer hastalıklardan korumak için mücadelemiz tüm imkanlarımızla, hız kesmeden devam edecek” dedi.



....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediyesi-taksileri-dezenfekte-etti
Yorum Bulunamadı