0258 415 1007 Sal─▒, 11 May─▒s 2021
Duyurular

Haber Bülteni

Belediye Başkanımızın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Sarayköy Belediye Başkanımız Ahmet Necati Özbaş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


15 Temmuz destanı; aziz milletimizin vatanına duyduğu derin aşkını, bayrağına olan bitmez sevdasını, egemenliğine ve bağımsızlığına olan düşkünlüğünü tüm dünyaya bir kez daha gösterdiği tarihi bir gündür.

Türkiye Cumhuriyeti’nin büyüklüğünden ve gücünden korkan karanlık odaklar, FETÖ/PDY Terör Örgütü’nü maşa olarak kullanmış ve 15 Temmuz 2016’da sinsi planlarını devreye sokmuşlardır. Ancak; ülkesine ve devletine bağlı, demokrasiye ve özgürlüğe inanan, “Güçlü ve Büyük Türkiye” idealinden asla taviz vermeyen aziz milletimiz, “Söz Konusu Vatansa Gerisi Teferruattır” diyerek meydanları doldurmuş, hainlere ve işbirlikçilerine dur demiş ve bu girişimi hüsrana uğratmıştır.

Yüce devletimiz her zaman olduğu gibi bundan sonra da; asil milletimizin duaları, güvenlik güçlerimizin cesaret ve kararlılığı, tüm kurum ve kuruluşlarımızın destekleriyle ülkemizin bekasına, birliğine, dirliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden hain odaklara ve terör örgütlerine karşı dik durmaya devam edecek, onlara arzu ettikleri fırsatı asla tanımayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü tebrik ediyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

Saygılarımla.

 

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

saraykoy-belediye-baskani-ahmet-necati-ozbas
Yorum Bulunamadı