0258 415 1007 Cumartesi, 22 Haziran 2024
Duyurular

Makaleler

Başkan Özbaş, sözünü yerine getirdi

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 8 Mart Kadınlar Günü’nde özel bir serada çalışan kadınlara sinema sözü vermişti. Başkan Özbaş, aradan uzun zaman geçmeden o sözünü yerine getirdi ve serada çalışan kadınları sinemaya götürdü.


 

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 8 Mart’ta söz verdi, vakit kaybetmeden sözünü yerine getirdi. 8 Mart Kadınlar Günü’nde ilçede özel bir firmaya ait serada çalışan kadınları ziyaret eden Başkan Özbaş’a, kadınlar “Bizleri de sinemaya gönder” talebinde bulunmuştu. Başkan Özbaş’ta gelen talebe olumlu cevap vererek sinemaya götürme sözü vermişti.

Aradan uzun zaman geçmeden sözünü yerine getiren Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, serada çalışan kadınları sinemaya gönderdi. Mesai sonrası çalıştıkları seradan alınan kadınlar ilk olarak yemekte biraraya geldi. Ardından bir alışveriş merkezinde sahnelenen Recep İvedik-5 filmini izlemek için yerlerini aldılar. Ayrıca Sarayköy Belediyesi’nin ikramı olan patlamış mısır ve içecek ikram edildi.  

Sinema sonrası bazıları ilk defa sinemanın keyfini çıkardı bazıları da iş sonrası stres attı. Başkan Özbaş’a teşekkür eden kadınlar, “Sözünü tuttu bizi sinemaya getirdi. Bu güzel jesti için kendisine çok teşekkür ederiz. Bizim için çok güzel bir gün oldu. Çok keyif aldık” dedi.

Kadınların her zaman hayatta en önemli yerde olduğunu ifade eden Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “8 Mart Kadınlar Günü’nde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. Özel bir firmaya ait serada yaptığımız ziyaretlerde orada bulunan hanımefendiler bizden sinema sözü istedi, bizde ‘en yakın zamanda isteğiniz yerine getirilecek’ demiştik. Bugün verdiğimiz sözü tutmanın mutluluğunu yaşadık. Etkinliğimize katılan bayanlarımızın güzel bir gün geçirmelerini sağladıysak ne mutlu bize” dedi.

 ....::| Bu içeriğe bağlı resimler |::....

sarada-calisan-kadinlar-sinemadaserada-calisan-kadinlar-2serada-calisan-kadinlar-sinemada-3
Yorum Bulunamadı